Loading ...

JMS Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

logo
  • +90.222.236 00 36info@jamak.com.tr
  • Organize Sanayi Bölgesi4. Cd. No: 3 ESKİŞEHİR

KaliteJMS; ISO 9001, IATF 16949:2016 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahip olup, TÜV Nord tarafından her yıl yapılan denetimler ile sistem etkinligini koruyarak gelistirmektedir.

JMS bünyesinde hammadde testlerinden, yarı mamul ve ürün testlerine kadar süreç boyunca sürekli kalibrasyonlu araçlar ile kontrol edilerek ürün kalitesi güvence altına alınmaktadır.

Kalite kontrol bünyesinde, ölçüsel tüm kontroller yapıldığı gibi, ürün ömrünün test edildiği Fatique Test (Yorulma Testi) laboratuvarı da bulunmaktadır. Ürün kontrollerinin yanı sıra proses parametreleri de sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Gerektiğinde üç eksenli ölçüm, manyetik parçacık, radial dinamik testi, tuz testi (boya ömür testi) gibi test hizmetleri de dışarıdan alabilmektedir. JMS kalite yönetim sistemi PPAP, FMEA, SPC, MSA , APQP, 8D gibi araçları içermektedir.

Hammadde konusunda belirli ve kendini ispat etmiş güvenilir tedarikçiler kullanan JMS malzeme kalitesinden ödün vermemektedir.

Bir çok alanda en ağır şartlar için tasarlanan JMS jantları, kullanım sırasında en zor uygulamalarda bir çok rakibinden daha dayanımlı olduğunu kanıtlamıştır.

JAMAK ve JMS markaları özellikle Avrupa’da bulunan sektöründe lider forklift, endüstriyel araç üreticileri tarafından aranan ve askeri araç testlerinden başarıyla geçmiş bir marka haline gelmiştir. JMS ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.

work
work
work
work
work
work